Došlo je do određenih promjena u stručnom stožeru Bijelo-plavih u koji su uključena dva naša bivša igrača.

Tijekom mini-priprema u Mađarskoj „uigravao“ se i donekle izmijenjeni stručni stožer Bijelo-plavih. Naime, donedavno prvi suradnik Ivice Kuleševića, Karlo Primorac pridružio se Dini Skenderu u ljubljanskoj Olimpiji dok će Zoran Marčetić ubuduće asistirati Igoru Toliću u momčadi Osijeka II. U radu s najboljim sastavom zamijenili su ih Stijepan Vranješ i Tomislav Radotić, dvojac iz Škole nogometa našeg prvoligaša.

Vranješ je već radio s Kuleševićem

Vranješ (1971) je došao s pozicije skauta, a godinama ranije bio je trener u mlađim kategorijama. Pamtimo ga kao pouzdanog libera i kapetana one generacije osječkih nogometaša koja je osvojila jedini trofej u klupskoj povijesti, a za NK Osijek je u osam sezona skupio 172 nastupa, da bi potom karijeru završio u Izraelu. Bio je Kuleševićev pomoćnik i u onom prvom mandatu za kormilom Osječana tijekom sezone 2013/2014. Radotić (1981) je, pak, skupio respektabilnih 257 nastupa u HNL-u, no spletom okolnosti samo 18 u prvoligašu iz svog grada. Puno je više igrao za Cibaliju i Split da bi se tek na kraju karijere okušao i u Gradskom vrtu. Kao trener je radio s kadetima i ovo mu je prvi angažman s prvotimcima.