Osijek je od 29. minute igrao bez isključenog kapetana Škorića koji je u tri minute zaradio dva žuta kartona.

Osijek i Slaven Belupo podijelili su bodove na startu nove sezone u Gradskom vrtu. Utakmica je završila neriješenim rezultatom 0:0, pri čemu je bitno istaknuti da je domaćin od 29. minute igrao bez isključenog Škorića koji je u rasponu od svega tri minute zaradio dva žuta kartona što je bitno otežalo posao Bijelo-plavima. U tim okolnostima rijetko su se mogla opasnije ugroziti suparnička vrata, ali ni gosti iz Koprivnice nisu uspijevali materijalizirati terensku inicijativu, pa su samo u dva navrata opasnije zaprijetili“.

Teško je bilo s igračem manje

Očekivali smo pobjedu, no u ovim se okolnostima moramo zadovoljiti i neriješenim rezultatom. Naravno da se moralo osjetiti da smo na terenu imali čovjeka manje, ali svojim igračima čestitam na borbenosti i taktičkoj disciplini koju su pokazali. Imamo „rovitih“ igrača u momčadi, a izostao nam je Bočkaj koji nam ipak daje dodatnu dimenziju. Nadali smo se da bismo mogli izraditi neku akciju i postići gol, zabiti makar iz prekida, ali kada već nismo u tome uspjeli, dobro je da nismo ni primili pogodak, rekao je Ivica Kulešević.