Prošloga je tjedna na rasporedu bio dvostruki program u sve tri dobne kategorije HNL-a za mladež.

Protekli je tjedan bio vrlo sadržajan kada je riječ o susretima HNL-a za mladež budući da su odigrana dva prvenstvena kola. Pioniri su na startu sezone svladali Sesvete na igralištu u Podgrađu s 3:1 uz dva pogotka Perića i jedan Lukadinovića iako su gosti prvi došli u vodstvo. Nekoliko dana kasnije naši su dječaci u Zagrebu bili bolji i od Lokomotive s 2:0 golovima Babića. Osijek ima maksimalnih 6 bodova, kao i vršnjaci Dinama i Hajduka. Kadeti su prvo svladali Sesvete također s 2:0 uz pogotke na samom početku i kraju utakmice (Mikolčić i Pajić), da bi nakon toga uslijedio remi s „Lokosima“ 1:1. Strijelac je bio Prekodravac, a Osječani su primili izjednačujući gol u završnici ogleda. U ovoj konkurenciji obje pobjede ima samo Dinamo, dok su po 4 boda osvojili Slaven Belupo, Lokomotiva, Hajduk i Osijek.

Juniori već odradili četiri kola

Juniori iza sebe već imaju četiri odigrana kola. U prošlom su tjednu imali dva domaćinstva u kojima su osvojili četiri boda. S Lokomotivom je u Josipovcu bilo neriješeno 1:1, a gostujuću mrežu je zatresao Kuzminski. Za vikend su na istom terenu gostovale Sesvete koje nisu uspjele izbjeći visok poraz od 5:0. Golove su postigli Burčul, Branšteter, Janušić, Stokić i Vuica. Vodeći Hajduk ima maksimalnih 12 bodova slijedi Rijeka s 10, dok je naša momčad na trećem mjestu s 8 bodova.