Tomislav Šorša koji ima 265 nastupa za NK Osijek karijeru nastavlja u redovima SC Gjilani.

Naš bivši dugogodišnji prvotimac i nekadašnji kapetan Tomislav Šorša pronašao je novu sredinu. Potpisao je za SC Gjilani s Kosova u kojem će nastaviti svoju igračku karijeru. Kosovari su u 1. pretkolu Europske lige eliminirani na domaćem terenu od ciparskog Apoela. Šorša je proveo punih 11 sezona u Gradskom vrtu, Osijek mu je bio jedini prvoligaški klub u Hrvatskoj čiji je dres nosio i pritom odigrao 265 utakmica, 225 u HNL-u, 26 u Kupu Hrvatske i 14 Europi. Pritom je ukupno postigao 15 golova. Treći je po broju nastupa za Bijelo-plave u HNL-u, iza Bakira Beširevića i Damira Vuice. Nogometni klub Osijek našem Šokiju želi puno sreće i sportskih uspjeha u njegovom novom nogometnom izazovu!