I u pionirskoj i u kadetskoj konkurenciji naše su momčadi ostvarile po dvije vrlo uvjerljive pobjede.

U HNL-u za mladež proteklog su tjedna ponovno po dvije utakmice odigrali pioniri i kadeti. Pioniri su, pod vodstvom Mateja Žitnjaka, opet uspjeli ostvariti maksimalan učinak, uvjerljivim pobjedama nad Slaven Belupom i Međimurjem, oba puta po 3:0. U domaćem ogledu s Koprivničanima strijelci su bili Perić, Barić i Živković dok su u Čakovcu pogotke postigli Babić, Perić i Svrzlić. Naša momčad ima svih 12 bodova i trenutno je vodeća na ljestvici, uz napomenu da isti učinak ima i drugoplasirani Hajduk.

„Šestica“ u Čakovcu

U kadetskoj konkurenciji učenici Ante Bekavca su prvo svladali vršnjake iz Koprivnice također s 3:0 (Blažanović 2 i Mikolčić) da bi potom u gostima kod Međimurja slavili s još uvjerljivijih 6:1 (Mikolčić 3 – dva s 11 metara, Avdejev 2 i Verhas). Osijek je u ovom uzrastu osvojio 10 bodova u četiri dosadašnja kola, baš kao i Splićani, dok je u vodstvu Dinamo s dva boda više. Juniori nisu igrali zbog reprezentativnih obveza.