U HNL-u za mladež pioniri Osijeka i Hajduka su trenutno na samome vrhu ljestvice, a ove nedjelje igraju međusobno.

U 5. kolu HNL-a za mladež u konkurenciji pionira na rasporedu je veliki derbi između Osijeka i Hajduka. Riječ je o suparnicima koji dijele prvo mjesto na prvenstvenoj ljestvici s 12 osvojenih bodova, što znači da su prethodno ostvarili maksimalan učinak, nanizavši sve četiri pobjede. Igrat će se ove nedjelje u Podgrađu, na terenu Grafičar Vodovoda s početkom u 10 sati. Nešto kasnije, od 11,45 sati, snage će odmjeri kadetske momčadi istih klubova koje su odmah iza vodećeg Dinama po broju osvojenih bodova (10 od mogućih 12).

Juniori u Maksimiru

Nakon što su imali kraću stanku uslijed reprezentativnih obveza, ligaško natjecanje nastavljaju juniori. Učenici Ronalda Grnje gostovat će u Maksimiru kod vršnjaka iz Dinama što je zasigurno dobra provjera trenutnih mogućnosti. Modri trenutno imaju dva boda više u odnosu na Osijek, a inače na ljestvici vodi Rijeka s utakmicom više u odnosu na drugoplasirani Hajduk.