Osijek se na pravi način postavio u Varaždinu, a pobjedu nam je donio naš mladi reprezentativac.

Mihael Žaper je svojim golom iz 15. minute Osijeku donio puni plijen u gostima kod Varaždina. Bijelo-plavi su apsolutno zaslužili pobjedu jer su tijekom cijele utakmice bili bolji, puno opasniji s jasno izraženom ambicijom da se kući vrate potpuno zadovoljni.

Stvarno smo dobro ušli u utakmicu. Jako mi je drago zbog toga i što smo brzo postigli pogodak. Sve je nakon toga bilo lakše. Ipak treba reći kako nam je ovo bila druga utakmica tijekom tjedna, nakon iscrpljujućeg ogleda s Baselom u četvrtak. I zbog toga sam sretan što smo u Varaždinu došli do bodova, izjavio je Žaper.

Osječani su stvorili još dosta prigoda i uz malo više preciznosti i koncentracije pred vratima Zelenike rezultat je mogao biti izraženiji s još ponekim pogotkom.

Pobjeda je mogla biti i uvjerljivija, ali je na kraju dovoljan i taj jedan gol. Sada se treba dobro odmoriti i odmah okrenuti Gorici u Gradskom vrtu. Vjerujem da ćemo i idućeg vikenda nastaviti uspješnu seriju, dodao je mladi hrvatski reprezentativac.

Izjavu Mihaela Žapera nakon utakmice pogledajte ovdje.