U svim kategorijama HNL-a za mladež naše su momčadi još jednom ostvarile maksimalan bodovni učinak.

Opet su mladi nogometaši Osijeka imali odličan vikend u okviru natjecanja HNL za mladež. Opet su ostvarili maksimalan učinak, pa su i treneri u tom smislu mogli biti zadovoljni. Pioniri su nastavili svoju sjajnu seriju pobjedom u Podgrađu nad Solinom od 5:0. Goste je svojim pogotkom načeo Babić, potom je hat-trick postigao Perić da bi golijadu zaključio Mladinović. Žitnjakova momčad još nije izgubila niti jedan bod u ovom prvenstvu te je na vrhu ljestvice uz sjajnu gol-razliku od plus 17! Tomu treba dodati da su Dominik Babić i Matej Perić vodeći na listi strijelaca sa 7 postignutih zgoditaka.

Juniori preokrenuli rezultat

Kadeti su također bili bolji od vršnjaka iz Solina, rezultatom 2:0. Do bodova su došli u drugom poluvremenu kada su gostujuću mrežu zatresli Pajić i Mikolčić (11 metara). Šimunu Mikolčiću to je bio osmi pogodak, tako da s Gabrijelom Rukavinom iz Dinama predvodi „topnike“ u ovoj dobnoj konkurenciji. Modri su u vodstvu s 18 bodova, drugoplasirani Osijek ima dva boda manje. U Josipovcu su osječki juniori igrali s Dugopoljem koje je prvo došlo u vodstvo, međutim, Janušić i Burčul su preokrenuli rezultat u korist Bijelo-plavih. Prvi Hajduk ima 18 bodova, Osječani su trenutno na četvrtoj poziciji s osvojenih 11 bodova.