Za svaku tribinu vrijedi ograničenje od 30 posto kapaciteta, a u slučaju potrebe otvarat će se i Zapad gore.

Naša sljedeća utakmica, a protivnik je HNK Gorica, bit će odigrana u subotu od 19,05 sati. Svakako je najvažnija informacija kako će gledateljima, nakon dosadašnje zabrane, biti omogućen ulazak na stadion, počevši od 17,30 sati, pa do početka susreta. Već smo izvijestili kako će besplatan ulaz do kraja jeseni imati svi navijači koji su prošle sezone kupili godišnje ili polugodišnje ulaznice, uz napomenu da moraju ponijeti i pri ulasku u Gradski vrt pokazati svoje iskaznice. Onaj tko je izgubio svoju godišnju ili polugodišnju ulaznicu ili je iz bilo kojeg razloga više ne posjeduje, ponovni print će platiti 50 kuna i to na blagajni Sjever, u petak i subotu u vremenu od 12 do 16 sati.

Prednost imaju oni koji ranije dođu

Na Istok će se ulaziti samo s godišnjim i polugodišnjim ulaznicama s obzirom na to da velika većina pretplatnika svoje mjesto ima na toj tribini. Zbog ograničenja od 30 posto kapaciteta, čim se jedna tribina popuni s dopuštenim brojem publike, posjetitelji će se usmjeravati na druge dijelove stadiona. Zainteresiranima će biti omogućena i kupnja jednokratnih ulaznica (do najviše 500) na dan utakmice, koje će se prodavati na blagajnama Istok i Sjever. Otvaranje Zapada gore će ovisiti o tomu koliko je ljudi popunilo ostale tribine i postoji li potreba da se dio gledatelja eventualno usmjeri prema ulazu G7. Treba dodati kako u ograničenim uvjetima tijekom pandemije Covid-19 nema, kada je nužno održavati međusobni razmak, nije moguće ispoštovati pravilo da navijači sjede na mjestima koja su označena na njihovim godišnjim ulaznicama. Stoga će prednost pri ulasku na tribine imati oni koji ranije dođu na stadion, što je ujedno i poziv svima da ne čekaju posljednji trenutak za dolazak u Gradski vrt.