Sve tri naše momčadi koje se natječu u HNL-u za mladež imati će ovoga vikenda ozbiljna iskušenja. 

I ovoga nas vikenda očekuju utakmice HNL-a za mladež u sve tri dobne kategorije. Naše će momčadi na gostovanja i to prilično udaljena, budući da se putuje na Kvarner i u Istru, a sve su ogledi na rasporedu u nedjelju. Pioniri su sjajno odradili dosadašnjih šest kola u kojima su osvojili maksimalnih 18 bodova! Sada ih očekuje susret s Puljanima koji zauzimaju šestu poziciju sa 7 bodova manje. Igrat će se na terenu sportskog centra u Medulinu, a Osječani optimistično kreću na put s vjerom da mogu ponovno biti bolji od svoga protivnika.

Očekuju se zanimljivi dvoboji

Istra 1961 je domaćin i našim kadetima su drugoplasirani na prvenstvenoj ljestvici, dok su njihovi pulski vršnjaci tek stepenicu niže, pa bi ovaj dvoboj mogao biti vrlo zanimljiv. Trenutno je Osijek na tri boda više s jasno izraženom željom da ta prednost nakon nedjelje bude i udvostručena. Juniori će, pak, igrati s Rijekom na Rujevici. Riječani su treći s 13 bodova, dok su učenici Ronalda Grnje na dva boda zaostatka i jedno mjesto ispod svoga suparnika. Mogu li Rijeka i Osijek zamijeniti mjesta, doznati ćemo nakon njihovog međusobnog dvoboja.