Alen je ušao s klupe u završnici susreta i duboko u sudačkoj nadoknadi svojim golom donio Osijeku sva tri boda.

Čovjek odluke u Gradskom vrtu u subotu navečer bio je Alen Grgić. Ušao je s klupe u 81. minuti da bi neposredno prije posljednjeg sučevog zvižduka smjestio loptu u mrežu na oduševljenje svih onih koji su bodrili Bijelo-plave. Stadion je „proključao“, a Osijek je osvojio nove bodove. „Naravno da sam presretan! Čestitam suigračima, cijeloj momčadi na vrlo dobroj i borbenoj igri i pobjedi. Znali smo da će biti teško, a vratila se i publika, pa smo razmišljali kako se što bolje pokazati pred navijačima. Drago mi je što sam zabio gol za tri boda, dobili smo treću u nizu i idemo dalje“, rekao je Grgić.

Opet presudio Goričanima

Zanimljivo je istaknuti kako je Alen svoj posljednji pogodak prije ovog pobjedonosnog postigao također protiv Goričana kada je Osijek u prosincu 2018. slavio u gostima istim rezultatom 2:1. „Bohar je dobro pucao, Kahlina moram reći odlično reagirao, a ja sam sve pratio, kako i na treningu radimo u takvim situacijama, u reakciji na „drugu“ loptu. Nadao sam se da će doći do mene i srećom je na kraju i bilo tako. Ponavljam, presretan sam!“

Cijelu izjavu Grgića pogledajte ovdje.