Pioniri su nam i u sedmoj uzastopnoj utakmici ponovno izborili uvjerljivu pobjedu, ovaj puta protiv Istre 1961.

Pioniri NK Osijek i dalje igraju odlično u državnom prvenstvu! I u sedmom nastupu su ostvarili uvjerljivu pobjedu i to u gostima kod Istre 1961. Rezultat je bio 4:0 za učenike Mateja Žitnjaka, uz pogotke Skukana, Čavara, Babića i Živkovića (11m). Već u prvom poluvremenu Osječani su imali vodstvo od tri gola razlike i u nastavku je sve bilo stvar formalnosti. Osijek je prvi na ljestvici s maksimalnim 21 bodom, tri više od drugoplasiranog Hajduka.

Juniorima bod u Rijeci

Kadeti su također slavili u ogledu s Puljanima. Bilo je 2:1 za Bekavčeve izabranike, a suparničku mrežu je zatresao Blažanović te jedan domaći igrač svojim autogolom. Istra 1961 je prva došla u vodstvo, no naša je momčad preokrenula rezultat u svoju korist i ostvarila novu pobjedu. Dinamo je lider na ljestvici s 21 bodom, a Osijek je stepenicu niže s dva boda zaostatka. Već sada možemo najaviti veliki derbi u sljedećem kolu jer se sastaju upravo Bijelo-plavi i Modri iz Maksimira. U juniorskoj konkurenciji Osječane je ugostila Rijeka. Susret je završio remijem 1:1, pri čemu su učenici Ronalda Grnje izjednačujući pogodak postigli u 88. minuti preko Bakule.