Snagu pionirske momčadi NK Osijek osjetili su i dječaci koji igraju za zaprešićki Inter, budući da je rezultat bio 0:7!

Ništa novoga u natjecanju HNL-a kada je riječ o pionirskoj konkurenciji. Osječani naprosto „melju“ sve pred sobom, pa je bilo nerealno očekivati da će se nešto promijeniti u ogledu s protivnikom koji je posljednji na ljestvici. Inter u Zaprešiću nije imao ni promil šansi, što najbolje potvrđuje konačnih 0:7. Doduše, na prvi se pogodak čekalo do 28. minute kada je Živković prvi puta zatresao mrežu, da bi isti igrač svega tri minute kasnije ponovno domaćina natjerao na centar. Živković je u nastavku susreta postigao i svoj treći zgoditak, dok su po jednom strijelci bili Gavran, Levak, Đurković i Skukan. Osijek je, dakako, ostao lider, a Hajduk mu je, barem za sada, jedini pravi konkurent s tri boda zaostatka.

Kadeti ispustili vodstvo

Sa Zaprešićanima je proteklog vikenda igrala i naša kadetska momčad. Činjenica je da su Bijelo-plavi imali ulogu favorita uoči ovoga dvoboja, međutim, ostali su bez dva planirana boda. Rezultat je bio neriješen 1:1, što svakako više odgovara domaćinu nego Bekavčevim učenicima koji su prvi došli u vodstvo. Strijelac je u 50. minuti bio Blažanović, ali je Inter izjednačio u 67. Nedugo zatim je crveni karton dobio naš igrač Vrbanac, a brojčana je inferiornost svakako utjecala na konačni ishod, pa je svakome pripao po bod. Šteta, budući da vodeći Dinamo sada ima četiri boda prednosti u odnosu na drugoplasirani Osijek, dok su odmah iza naših kadeta Lokomotiva i Hajduk s bodom, odnosno dva manje.