Riječ je o operativnom zahvatu na stopalu kojem je naš napadač bio podvrgnut u Specijalnoj bolnici „Dr. Nemec“.

Naš krilni napadač Eros Grezda uspješno se oporavlja nakon svoje druge operacije lijevog stopala koju je imao početkom ovoga mjeseca. Operirao ga je dr. Domagoj Perković u Specijalnoj bolnici za ortopediju i opću kirurgiju poznatog hrvatskog ortopeda dr. Borisa Nemeca u Matuljima. Svakako je najvažnija spoznaja da je sve prošlo dobro, bez ikakvih poteškoća. Napravljene su dvije mikrofrakture, stoga je oporavljeniku preporučeno potpuno rasterećenje noge tijekom četiri tjedna. Grezda, dakle, trenutno hoda uz pomoć štaka, a za dva tjedna će imati kontrolu. Tada bi trebao početi s lakšim podražajima za razvoj opsega pokreta, dok će na konkretnije i ozbiljnije treninge, dakako, još morati pričekati. Realno ga je očekivati u normalnom procesu početkom zimskih priprema za proljetni dio sezone.