Naš je Klub dobio vrlo lijepo i značajno priznanje na konferenciji „Sport Fest“ koja se održava ovih dana u Poreču.

Vrlo lijepu i značajnu nagradu primio je Nogometni klub Osijek, odnosno naš odjel marketinga i društvenih mreža na sportskoj konferenciji „Sport Fest“ koja se ovih dana održava u Poreču. Ne samo da smo prethodno bili nominirani za najbolji sportski marketing u Hrvatskoj, nego smo na kraju i izabrani za dobitnika u ovoj kategoriji, što je svakako veliko priznanje Klubu u cjelini. Riječ je o nagradi za izniman doprinos u promociji hrvatskog sporta općenito, koja je još jedan pokazatelj kako NK Osijek, osim u sportskom pogledu te organizacijski i na planu infrastrukture, kontinuirano raste i u vrlo bitnom segmentu marketinga i komunikacija.

Online predavanje Nenada Bjelice

Stoga je našim predstavnicima u hotelu „Diamant“ bilo istinsko zadovoljstvo primiti ovakvo priznanje, posebice među brojnim istaknutim, bivšim i sadašnjim, hrvatskim sportašima i sportskim djelatnicima. Primjerice, sigurno je lijepo naći se već prvog dana ove konferencije u društvu vaterpolske legende Ratka Rudića i naše sjajne atletičarke Sare Kolak… Nazočan je trebao biti i trener Bijelo-plavih Nenad Bjelica, no zbog poznatih okolnosti oko njegova oporavka nakon operacije kralježnice, nije bio u mogućnosti doći u Poreč. No, nije izostalo njegovo online predavanje na temu „Stvaranje pobjedničke momčadi“ koje je od strane nazočnih popraćeno s velikim zanimanjem.