Igra se u subotu u 15 sati na terenu s umjetnom travom, dok je dan kasnije dvostruki program u Vinkovcima.

Predstojećeg vikenda nastavlja se HNL za mladež među klubovima koje imaju svoje momčadi u najvišem stupnju natjecanja kada su mlađe kategorije u pitanju. Jedna će utakmica biti odigrana na našem stadionu u Gradskom vrtu i to na terenu s umjetnom travom. Juniori će odmjeriti snage s Hrvatskim dragovoljcem, a taj je susret na rasporedu u subotu s početkom u 15 sati. Osijek je trenutno peti s 15 bodova, dok su gosti iz Zagreba na devetom mjestu sa šest bodova manje u odnosu na svog subotnjeg domaćina.

Pioniri idu i po 11. uzastopnu pobjedu

U nedjelju će dvostruki program biti u Vinkovcima, a snage će u pionirskoj i kadetskoj konkurenciji odmjeriti Cibalia i naši Bijelo-plavi. Što se tiče dvoboja mlađih uzrasta, koji je na rasporedu od 10 sati, Osječani su svakako veliki favoriti jer su pobijedili svih deset dosadašnjih protivnika, pa je za očekivati da će i Vinkovčane od kojih zasad imaju 19 bodova više. Od 11,45 na terenu će biti kadeti Cibalije i Osijeka. Bekavčevi izabranici u ovu utakmicu ulaze s treće pozicije dok su Nebesko-plavi na 11. mjestu.