Sve tri utakmice ovog kola HNL-a za mladež igraju se ove nedjelje u Gradskom vrtu.

Na igralištu s umjetnom travom stadiona u Gradskom vrtu ove će nedjelje biti odigrane tri utakmice HNL-a za mladež. Dakle, u svim će kategorijama Osijek ovaj put biti domaćin i to s više nego realnim izgledima za osvajanje novih bodova. Sve utakmice možemo najaviti tako da su Bijelo-plavi apsolutni favoriti, bez obzira na to što to ne mora biti presudno, ako izostane onaj pravi pristup i ozbiljnost. Pioniri će prvi zaigrati od 13 sati protiv Zagreba koji je pretposljednji na tablici, dok su naši dječaci i nadalje u ulozi lidera i trenutno imaju čak 27 bodova više u odnosu na svoga protivnika. Sve ukazuje na to da problema ne bi smjelo biti.

Pobjede ne bi smjele izostati

Kadetska momčad također igra sa Zagrebašima, s početkom u 14,45 i ne razmišlja ni o čemu drugom, osim o sigurnoj pobjedi. Osječani su, naime, treći na ljestvici i neupitno su puno jači od gostiju koji imaju samo jedan bod i na samome su začelju. Isto se odnosi i na izabranike Ronalda Grnje u juniorskoj konkurenciji. Njima će se suprotstaviti riječki Orijent 1919 koji je dosad ostvario najskromniji učinak. Susret je na rasporedu od 18 sati.