Naše tri momčadi u HNL-u za mladež nisu izgubile ni boda u susretima 12 kola uz gol-razliku 13:1.

Maksimalno učinkovite bile su naše momčadi u susretima 12. kola HNL-a za mladež. U sva tri susreta zabilježili su sigurne pobjede, uz ukupno 13 postignutih golova. Znalo se da će Pioniri biti nezaustavljivi za vršnjake iz Zagreba, što je potvrdio i konačan ishod utakmice 6:1. Prvo je zabio Živković, potom su mrežu suparnika pogađali Perić i Tajs da bi ulaskom u drugom poluvremenu hat-trick postigao Đurković i to u razmaku od samo devet minuta! Osijek čvrsto drži prvo mjesto s 34 osvojena boda od 36 mogućih. Hajduk je drugi sa sedam bodova zaostatka i jednim dvobojem manje.

I Branšteter trostruki strijelac

Sa Zagrebom su igrali i Kadeti koji su otpor svojih gostiju slomili u drugom poluvremenu. Bilo je na kraju 2:0 uz golove Prekodravca i Mikolčića. U ovoj konkurenciji Osijek je trenutno drugi na ljestvici s 25 bodova, dok je Dinamo u vodstvu s 29 i utakmicom manje. Treća je Lokomotiva koja ima 24 boda i također treba odigrati još jedan susret. Juniori su bili uvjerljivo bolji od Orijenta s 5:0, a zgoditke su postigli Branšteter 3, Svrzlić i Ajazi. Čelnu poziciju zauzima Hajduk, drugi je Dinamo, dok Lokomotiva i Osijek s 21 osvojenim bodom dijele treće i četvrto mjesto.