Naši su Pioniri pobijedili Riječane s 2:0 golovima Perića, dok je kadetska momčad slavila s 3:0.

Nezaustavljiva je pionirska momčad Osijeka ove polusezone! I u Rijeci su učenici Mateja Žitnjaka ostvarili sigurnu pobjedu, već dvanaestu u 13 dosad odigranih utakmica u HNL-u za mladež. Bijelo-plavi su slavili u ogledu s Riječanima rezultatom 2:0, a oba je pogotka postigao Matej Perić koji je s 13 golova i najbolji strijelac Lige. Pioniri su nam i dalje vodeći na prvenstvenoj ljestvici, još uvijek s četiri boda prednosti u odnosu na drugoplasirani Hajduk.

Tri strijelca za tri nova boda

S Rijekom su igrali i naši Kadeti koji su također osvojili puni plijen na ovom gostovanju. Oni su svoga domaćina svladali s 3:0, a strijelci su bili Solić, Sinković i Blažanović. Tako su i Bekavčevi izabranici potvrdili mjesto pri samome vrhu, s 28 osvojenih bodova. Ispred njih su samo vršnjaci iz Dinama. U juniorskoj konkurenciji se proteklog vikenda nije igralo zbog reprezentativnih obveza.