Sve su naše momčadi u HNL-u za mladež bolje plasirane od svojih protivnika s kojima se sastaju za vikend.

Za vikend se nastavljaju natjecanja u HNL-u za mladež. Osječani će ovaj puta svi u goste i to u Zagreb i njegovu bližu okolicu. Pioniri i Kadeti za suparnike će imati vršnjake iz Sesveta, a teži bi posao pritom mogli imati učenici Mateja Žitnjaka u mlađoj dobnoj kategoriji. Doduše, naša pionirska momčad igra cijelo vrijeme odlično, od početka sezone, stalno je vodeća na ljestvici, no vrijedi istaknuti i da Sesvećani uopće nisu loši, imaju sasvim solidan bodovni učinak i trenutno zauzimaju peto mjesto. Ipak, imajući u vidu kvalitetu i veliko samopouzdanje naših dječaka, vjerujemo u još jednu pobjedu.

Juniori protiv Rudeša

Kadeti će isto krenuti po sva tri boda u svom nedjeljnom dvoboju. Do sada su bili puno uspješniji od svog predstojećeg domaćina, tako da je realno ponovno očekivati pozitivan ishod drugoplasiranih Bijelo-plavih. Što se tiče juniorske konkurencije, Osijek će gostovati kod Rudeša, protiv suparnika koji je u donjem domu, no sigurno će nastojati pružiti što jači otpor našim osječkim nogometašima. Taj je ogled na rasporedu u subotu.