Proteklog vikenda su slavili Kadeti i Juniori, dok je pionirska momčad odigrala neriješeno.

Ponovno možemo zaključiti da je vikend za mlade nogometaše Osijeka bio vrlo uspješan. Ostvarene su dvije pobjede uz jedan remi na tri gostovanja. Pioniri su drugi puta ove sezone odigrali neriješeno (nakon ogleda s Cibalijom u Vinkovcima), a rezultat ogleda sa Sesvetama bio je 2:2. Osječani su poveli golom Dominika Babića, zatim je domaćin uspio doći do preokreta, da bi bod učenicima Mateja Žitnjak osigurao Babić svojim drugim zgoditkom kojim se sasvim primaknuo svom suigraču Mateju Periću na vrhu ljestvice strijelaca. Naši su dječaci zadržali vodeću poziciju s 38 bodova, drugoplasirani Hajduk ima 36 dok je Dinamo na trećem mjestu s 28 osvojenih bodova.

I Janušić dvostruki strijelac

Kadeti su također igrali sa Sesvećanima i slavili s 2:1. Domaćeg vratara matirali su Luka Barić i Marin Prekodravac i to u drugom poluvremenu. Protivnik je u posljednjih deset minuta uspio smanjiti rezultat, ali ne i više od toga. U ovoj konkurenciji vodeći Dinamo ima 38 bodova, drugi je Osijek s 31, slijede Lokomotiva koja ima 30 i Hajduk s 28… Što se tiče juniora, Bijelo-plavi su u Zagrebu svladali vršnjake iz Rudeša s 2:0. Dvostruki strijelac bio je Tin Janušić. Na čelu ljestvice je Hajduk s 33 boda, bod manje ima drugoplasirani Dinamo, a treću i četvrtu poziciju dijele Lokomotiva i Osijek koji su osvojili po 24 boda.