Naš je veznjak ukupno 18. nogometaš Osijeka koji je u HNL-u uspio zatresti mrežu i Dinama i Rijeke i Hajduka.

Golom u ogledu s Modrima naš je standardni veznjak Mihael Žaper kompletirao listu svojih pogodaka u derbijima s tri najveća konkurenta u HNL-u. Prethodno je zatresao mrežu i Rijeci i Hajduku, a ukupno je mladi hrvatski reprezentativac postigao devet zgoditaka nastupajući za Bijelo-plave. Prvi je bio još 2016. u Zaprešiću, u Mihaelovom debiju na prvoligaškoj sceni.

Svih 17 prethodnih strijelaca

Zanimljivo je zabilježiti kako je Žaper osamnaesti nogometaš Osijeka koji je u borbi za bodove bio strijelac protiv Dinama, Hajduka i Rijeke. Prije njega to su, igrajući za Osječane, još ostvarili: Robert Špehar, Alen Petrović, Bakir Beširević, Dragan Vukoja, Nenad Bjelica, Almir Turković, Petar Krpan, Stanko Bubalo, Stjepan Jukić, Ronald Grnja, Josip Balatinac, Goran Ljubojević, Karlo Primorac, Josip Barišić, Alen Grgić, Eros Grezda i Mirko Marić.