Utakmica HNL-a za mladež na rasporedu je u ponedjeljak od 13,30 u Gradskom vrtu.

Za razliku od pionira i kadeta kojima su sve utakmice odgođene do veljače iduće godine, naši juniori nastavljaju borbu za prvenstvene bodove. Tako će u ponedjeljak, 7. prosinca, zaigrati protiv vršnjaka iz zaprešićkog Intera. Ovaj susret 15. kola HNL-a za mladež na rasporedu je u 13,30 sati, a igrat će se na pomoćnom terenu stadiona u Gradskom vrtu. Od učenika Ronalda Grnje očekuje se dobra predstava, a svakako i pozitivan rezultat. Naime, Bijelo-plavi su definitivno u prednosti jer se na ljestvici trenutno nalaze sedam mjesta iznad Zaprešićana. Naši su dečki s dosadašnjih sedam pobjeda uspjeli osvojiti ukupno 24 boda, dok predstojeći protivnici za njima zaostaju 13 bodova, pa je jasno da Osječani imaju ulogu favorita.

🎓 - Tekst napisali studenti Akademije za umjetnost i kulturu u sklopu stručne prakse u nogometnom klubu Osijek.