Grnjina je momčad pobjedonosni pogodak za 2:1 postigla u sudačkoj nadoknadi vremena.

Vrlo zanimljivu utakmicu odigrale su juniorske momčadi Osijeka i zaprešićkog Intera na pomoćnom terenu stadiona u Gradskom vrtu. Učenici Ronalda Grnje slavili su s 2:1 nakon što su gosti prvi došli u vodstvo. Rezultat je nakon 45 minuta bio 0:1, a onda je došlo do preokreta u nastavku. Prvo je Josip Stokić uspio izjednačiti da bi u trećoj minuti sudačke nadoknade Luka Burčul zatresao protivničku mrežu za pobjedu Bijelo-plavih. Osječani su skočili na treće mjesto i sada imaju 27 bodova, baš kao Lokomotiva i Rijeka u odnosu na koje naši mladići imaju i utakmicu manje. Do kraja ove kalendarske godine Osijek treba odraditi zaostali dvoboj s Istrom 1961 koji je na rasporedu 15. prosinca u Puli.