Riječ je o vrlo uvjerljivom i emotivnom dokumentarcu o našem kormilaru, njegovim igračkim i trenerskim danima.

Cjeloviti nogometni put našeg trenera i klupskog menadžera Nenada Bjelice u subotu imate prigodu pogledati u programu Hrvatske nogometne televizije. Naime, premijerno će biti prikazan dokumentarni film jednostavnog naziva „Bjelica“ u produkciji HNTV-a koji se duže vrijeme marljivo pripremao i sadrži puno zanimljivog materijala. U 60 minuta obuhvaćeno je razdoblje od njegovih igračkih dana, zapravo početaka u Gradskom vrtu, pa do inozemnih klubova u kojima je zapaženo nastupao, noseći ponosno i dres hrvatske reprezentacije.

Dokumentarac koji vrijedi pogledati

Posebno je poglavlje, dakako, vezano uz Nenadovu uspješnu trenersku karijeru, koju je započeo u Austriji, nastavio u Italiji, Poljskoj i Hrvatskoj, sve do aktualnog angažmana u njegovom rodnom i matičnom Osijeku. Dakle, ovaj dokumentarac uvjerljivo prikazuje „Bjelkov“ igračko-trenerski opus, uz puno emocija i lijepih uspomena. Film definitivno vrijedi pogledati, a na programu je u subotu, 26. prosinca, od 20 sati na HNTV-u.