Tijekom idućih dana definirat će se status nekih igrača uz koje se još vežu upitnici gdje će igrati u nastavku sezone.

Povratkom s priprema, odrađenih u Rovinju, Nenad Bjelica i njegov asistent na poslovima iz domene poslova sportskog direktora Ivica Kulešević sljedećih dana će nastojati definirati status nekih igrača uz koje se i nadalje vežu određeni upitnici. Kada je riječ o već dogovorenim posudbama, poznato je da će Alen Grgić do kraja sezone nastupati za mađarski DVTK baš kao i Luka Marin koji je jesenas bio ustupljen ljubljanskoj Olimpiji. U trofejnom slovenskom klubu još uvijek je Mihail Caimacov što ne znači da će tamo sigurno i ostati… Talys Oliveira je otpao iz kadra prve momčadi i traži se najbolje rješenje u smislu odlaska u neku drugu sredinu. Upita ima i za Erosa Grezdu, no tek treba vidjeti hoće li Klub pronaći svoj interes u možebitnom odlasku nekadašnjeg reprezentativca Albanije. 

Promjene u redovima Osijeka II

Treba rješavati i otvorena pitanja u redovima Osijeka II. Do sada je kapetan Josip Gačić potpisao ugovor s mostarskim Zrinjskim do ljeta 2023., a izvjesno je kako će vrlo brzo biti poznata i nova sredina za Marina Magdića za kojeg također postoji zanimanje nekih BiH prvoligaša te drugoligaških klubova iz Hrvatske. Vidjet će se kako će se rasplesti situacija oko Mile Todorova, Kristijana Pavičića i Patricka Almeide, no potpuno je jasno da će naš drugoligaš u drugi dio prvenstva ući s dosta kadrovskih promjena.