U subotu nam počinje serija od tri uzastopne domaće utakmice u kojima će Bijelo-plavi tražiti maksimalan učinak.

Odlično smo startali u drugi dio sezone HNL-a i s uvjerljivih 3:0 najavili, ne dvojimo, uspješno osječko proljeće. Sada nam slijedi niz od tri utakmice na domaćem terenu, budući da će u Gradskom vrtu redom gostovati Istra 1961, Slaven Belupo i Hajduk. Doduše, to u susretima bez navijača baš i nije ona prava prednost, ali je zasigurno lijepa prigoda za nastavak uspješnoga niza i ostanak na vrhu prvenstvene ljestvice, odnosno sasvim uz bok Dinamu koji još uvijek nominalno ima ulogu lidera.

Škorić pauzira zbog kartona

Prvo nam u goste stižu Puljani koji su u prošlom kolu također osvojili sva tri boda. Golovima našeg Špoljarića (tamo je na posudbi) iz kaznenih udaraca svladali su Slaven Belupo u iznimno važnom dvoboju za njih. Koliko će im to značiti uoči ogleda s Osijekom, vidjet ćemo u subotu od 15 sati. Neupitno je kako će Bijelo-plavi opet biti u ulozi favorita, no to treba i opravdati na terenu. Nakon što su morali propustiti ogled s Lokomotivom, Silva i Vuković ponovno mogu biti u konkurenciji za momčad, međutim, prisilno će na tribinu kapetan Škorić koji je u Kranjčevićevoj dobio treći žuti karton. Uostalom, gotovo uoči svakog susreta netko otpada iz bilo kojeg razloga, na što smo već i naviknuti, a imamo dovoljno širok i kvalitetan kadar da se svakoga nadomjesti. Zadovoljstvo će nam donijeti jedino pobjeda, pa je na dečkima da je izbore i ponovno opravdaju očekivanja.