Osim kapetana Škorića, koji ima tri žuta kartona, te operiranog Ndockyta svi ostali prvotimci bi trebali biti spremni.

Kompletiraju Osječani svoje redove za predstojeću prvenstvenu utakmicu s Istrom 1961. Iako neće biti kapetana Škorića, dakako i Ndockyta za kojega je ova sezona već završila, svi ostali igrači trebali bi konkurirati za subotnji ogled koji u Gradskom vrtu počinje u 15 sati. Upitnik je bio iznad nastupa Silve koji se ozlijedio još na pripremnoj utakmici protiv Kopra u Rovinju, pa je nekoliko dana morao trenirati smanjenim intenzitetom. Vjerujemo da će s njim sve biti u najboljem redu tijekom ovoga tjedna i da će se naći na raspolaganju stručnom stožeru za dvoboj s Puljanima.

Mekić i Barišić ostali s prvotimcima

S prvotimcima i nadalje treniraju Mekić i Barišić koji su u kadru prve momčadi od posljednjih dana priprema u Istri. Vidjeli smo prošloga petka da je 18-godišnji Filip imao i uspješan debi na prvoligaškoj sceni, pa je bilo za očekivati da će ga Bjelica zadržati pod svojim nadzorom. To ne znači da obojica neće biti na raspolaganju i stručnom stožeru Osijeka II u nastavku drugoligaške sezone. Uostalom, i Barišić i Mekić igrali su prošle subote u prijateljskom dvoboju s vinkovačkom Cibalijom.