Mlada reprezentacija Hrvatske U-19 gostovala u Mađarskoj i odigrala prijateljsku utakmicu koja je završila remijem.

Reprezentacija Hrvatske U-19 u Szombathelyju je odigrala prijateljsku utakmicu protiv odgovarajuće mađarske vrste. Igralo se dvaput po 60 minuta, a rezultat je bio neriješen 2:2. U dresu s našim državnim grbom zaigrali su nogometaši Osijeka Dion Drena Beljo, Filip Mekić i Miro Bakula, dok je u stručnom stožeru izbornika Josipa Šimunića i ovaj puta bio Miroslav Žitnjak, zadužen za rad s vratarima. Beljo i Mekić odigrali su prvih 60 minuta, pri čemu je mladi Vinkovčanin postigao pogodak, a u nastavku je priliku dobio i Bakula. Inače, bila je to dobra provjera Šimunićevim izabranicima za predstojeći kvalifikacijski turnir Elitne skupine za odlazak na Europsko prvenstvo koji bi se trebao na proljeće odigrati u Karlovcu i Lučkom. Hrvatska će tada za suparnike imati Kazahstan, Latviju i Gruziju.