Juniorska momčad našeg prvoligaša u subotu će, nakon dužeg vremena, igrati u borbi za prvenstvene bodove.

Nakon duže zimske stanke u borbu za prvenstvene bodove ponovno se vraćaju juniori našeg prvoligaša. U subotu će izabranici trenera Ronalda Grnje gostovati u Varaždinu gdje će protiv istoimenog domaćina odraditi zaostalu utakmicu iz prvog dijela sezone. Nužno je naglasiti kako su Osječani bitno promijenili momčad u odnosu na minulu jesen, budući da je veći broj igrača usmjeren u redove Osijeka II.

Pioniri i kadeti i dalje na čekanju

Inače, što se tiče trenutnog poretka na ljestvici, na samome vrhu je Hajduk s minimalnom prednošću nad Dinamom (42-41), dok su im najbliži pratitelji Lokomotiva i Osijek koji su osvojili po 30 bodova. Što se tiče Varaždinaca, oni zauzimaju osmo mjesto s 15 osvojenih bodova. Prvenstvo u kategoriji pionira i kadeta još neće biti nastavljeno, uslijed aktualnih epidemioloških mjera na razini Republike Hrvatske.