Naš je veznjak osjetio bol u desnom koljenu i morao je sam zatražiti zamjenu u ogledu s Riječanima.

Petar Brlek samo je desetak minuta proveo na travnjaku u ogledu s Rijekom. Naš je veznjak u vrlo ranoj fazi utakmice morao biti zamijenjen, dajući prethodno do znanja osječkoj klupi da neće biti u mogućnosti nastaviti dvoboj. Šepajući je, uz pomoć klupskog liječnika i fizioterapeuta, napustio teren i krenuo prema svlačionici, pa je odmah nakon svršetka susreta bilo dosta upita kakvo je stanje s Podravcem u osječkim redovima…

U dva navrata mi je lagano „propalo“ desno koljeno, tako da sam morao reagirati i tražiti zamjenu. Osjetio sam bol s bočne strane, a za točniju dijagnozu nužan je pregled magnetnom rezonancom. Danas se osjećam bolje i nadam se da nije u pitanju ništa ozbiljnije. Jasno je da ću morati propustiti gostovanje u Varaždinu, no vjerujem da ću ubrzo opet biti u konkurenciji za momčad, rekao nam je Brlek dan nakon dvoboja s Riječanima.