Izabranici Ronalda Grnje doživjeli su poraz u utakmici s Lokomotivom (3:1)

Juniori Osijeka natjecanje u Prvoj HNL za mladež nastavili su porazom u Zagrebu. Svladala ih je Lokomotiva rezultatom 3:1 u susretu 16. kola. U prvom su poluvremenu domaći poveli i imali prednost do 60. minute kada su Bijelo-plavi uspjeli izjednačiti na 1:1 pogotkom Ergija Ajazija. Međutim, to ipak nije bilo dovoljno za pozitivan ishod jer je Lokomotiva nakon toga zabila još dva gola. Bitno je istaknuti da su „Lokosi“ od 65. minute imali igrača više nakon što je zbog drugog žutog kartona isključen T. Kuprešak. Tako su sva tri boda ostala na Kajzerici.

Spustili se za jedno mjesto

Ovaj je poraz naše juniore, spustio na četvrto mjesto na prvenstvenoj ljestvici gdje se sada nalaze s dosadašnjim osvojenim 31 bodom, a Lokomotivu je podignuo na treću poziciju s 33 boda. Na samom vrhu su i dalje Hajduk i Dinamo s osvojenih 45 bodova. U sljedećem kolu osječka juniorska momčad ponovno gostuje, ovaj puta kod Sesveta.

🎓 - Tekst napisali studenti Akademije za umjetnost i kulturu u sklopu stručne prakse u nogometnom klubu Osijek.