Kontrolnu utakmicu odigrale su naše dvije momčadi, prvoligaška i drugoligaška, a završila je bez pobjednika.

Zanimljiv je kontrolni ogled dvije osječke momčadi završio bez pobjednika. Prvu priliku imali su Tolićevi izabranici i to preko Sekulića već u 25. sekundi. Njegov je udarac s desetak metara završio iznad grede. Na drugoj strani vidjeli smo odličan udarac Gyurcsa u gornji desni kut kojega je Kovačević atraktivno uspio obraniti. Ozbiljne pokušaje imali su Caro i Gutieri nakon prekida, ali se nisu uspjeli upisati među strijelce. A onda je, u 14. minuti, Janušić postigao eurogol! Primio je loptu na desnoj strani, 20-ak metara od vratiju i savršeno preciznom parabolom pogodio desne rašlje. U 28. minuti Ercegov udarac nije donio promjenu rezultata, do odmora je ostalo 0:1.

Do izjednačenja autogolom

U nastavku je Lopa prvi mogao do pogotka, ali je prebacio vrata. Izjednačenje je uslijedilo u 55. minuti. Centrirao je Miloš, stoper Bakula je pokušao otkloniti opasnost, no pritom je postigao autogol, neobranjiv za Kolića. Miloš je asistirao i za iduću prigodu u kojoj je Santini glavom zamalo promašio. Ercegove je pokušaje u dva navrata neutralizirao sigurni Kolić, da bi ga u 88. minuti, nakon ubačaja Bočkaja, u realizaciji zaustavila – greda. Za Crno-zlatne su igrali: Ježina (od 62. Ivušić), Miloš (od 62. Silva), Gutieri, Caro, Cheberko (od 62. Škorić), Vuković, Pilj, Lopa, Gyurcso (od 62. Bočkaj), Erceg i Santini (od 62. Mierez). Osijek II je nastupio u sastavu: Kovačević (od 46. Kolić), Bakula, Alexander, Karamatic (od 46. Cvijanović), Mekić, Cherif, Babin (od 62. Stokić), Stranput (od 62. Pudić), Branšteter, Janušić (od 62. Todorov) i Sekulić (od 46. Ajazi). Sudio je Lovrić iz Đakova.