Naša će momčad u nedjelju gostovati u Koprivnici kod suparnika koji će prethodno ovoga tjedna igrati i s Hajdukom.

Uspješno su Bijelo-plavi započeli seriju od tri uzastopna gostovanja. U Puli je Osijek djelovao agresivno, razigrano i sigurno, pa ni bodovi nisu mogli izostati, ponovno bez primljenog pogotka. Igrači su nakon pobjede nad Istrom 1961 dobili dva slobodna blagdanska dana, a prvi je ovotjedni trening zakazan za utorak u poslijepodnevnim satima. U prošlom kolu nitko od naših nogometaša nije sankcioniran žutim kartonom, tako da u momčadi nemamo onih koji bi morali uslijed toga propustiti iduću utakmicu, a to je ogled sa Slaven Belupom u Koprivnici. Njime počinje i posljednji krug državnog prvenstva, u kojem je na rasporedu devet ključnih dvoboja za konačan plasman u državnom prvenstvu.

Moguć je povratak Lončara

Prije nego li u nedjelju (15 sati) dočekaju Bijelo-plave, „Farmaceuti“ će prethodno sredinom ovoga tjedna odraditi zaostatak s Hajdukom na Poljudu. Stipićevi izabranici trenutno su na sedmom mjestu s 25 bodova, dva više od pretposljednjeg Varaždina tako da su serijom susreta bez pobjede dospjeli u opasnu zonu. Kada su Osječani u pitanju, uspješnu seriju svakako želimo nastaviti i u Podravini. Bodovno smo izjednačeni s Dinamom koji, doduše, ima susret manje, no u Splitu mu, kada za to dođe vrijeme, sigurno neće biti nimalo lako. U Gradskom vrtu se ne rade nikakve posebne računice, uvijek ćete i od Bjelice i igrača čuti samo ono što je vezano uz sljedećeg protivnika. U kadar bi se mogao vratiti Lončar kojega nije bilo u Puli, a kraći je odmor sigurno dobro došao i našim reprezentativcima.