Grnjini izabranici u subotu dočekuju Riječane, a susret počinje u 10 sati.

Bijelo-plavi juniori u subotu će, s početkom u 10 sati na terenu Sportskog centra Ante Gotovina (Bikara), ugostiti Rijeku u 20. kolu HNL-a za mladež. Obje momčadi trenutno imaju jednaki broj ligaških nastupa (19), Osijek je na petome mjestu s devet pobjeda i 32 osvojena boda dok je Rijeka stepenicu iznad s tri boda više. Učenicima trenera Ronalda Grnje ovo je prva utakmica nakon dvotjedne stanke, uvjetovane reprezentativnim obvezama i uskrsnim blagdanom.

Dvostruko gostovanje u Solinu

Naše dvije preostale kategorije koje se također natječu na državnoj razini ovoga vikenda u 19. kolu imaju dvostruko gostovanje u Solinu. Pioniri Mateja Žitnjaka cijelo vrijeme drže prvu poziciju na ljestvici i opet su favoriti u odnosu na protivnika. Osječanima imaju 47 bodova, a njihovi vršnjaci iz Solina su dvanaesti s 12 bodova. Vjerujemo da će to biti još jedna pobjeda Bijelo-plavih koji su sigurno kvalitetnija momčad. Ante Bekavac zajedno sa svojim kadetima i dalje je na drugome mjestu na kojem žele ostati i nakon nedjeljnog dvoboja. Osijek ima 38 bodova, točno 20 više od Solinjana koji su deseti.

🎓 - Tekst napisali studenti Akademije za umjetnost i kulturu u sklopu stručne prakse u nogometnom klubu Osijek.