Naša je pionirska momčad uvjerljivo izborila plasman u četvrtfinale, dok su se kadeti i juniori plasirali u polufinale.

Odigrane su utakmice nacionalnog Kupa za mlađe dobne uzraste u kojima su nogometaši Osijeka ostvarili maksimalan učinak i plasirali se u završnicu. Pioniri su u osmini finala bili bolji od vršnjaka iz dubrovačkog GOŠK-a sa 6:2, uz četiri pogotka Babića te po jedan gol Tajsa i Donkovića. U četvrtfinalu učenici trenera Žitnjaka za suparnika će imati momčad Lokomotive. Igrat će se u Osijeku 28. travnja.

Kadetima najteži ždrijeb

Kadeti su u borbi za plasman među četiri najbolja u ovome natjecanju gostovali u Koprivnici i svladali Slaven Belupo s 1:0. Strijelac je bio Blažanović, a Bekavčevi izabranici će do finala pokušati doći preko Hajduka, na gostovanju u Splitu koje je na rasporedu 5. svibnja. Što se tiče juniora, Osječani su u četvrt-završnici igrali u Varaždinu s istoimenim prvoligašem kojega su pobijedili rezultatom 2:1. Mrežu domaćina zatresli su Janušić i Ivandić. U polufinalu će Grnjini učenici igrati u gostima kod Gorice, također početkom idućeg mjeseca.