Juniori dočekuju vodeći Hajduk, dok nam sjajni pioniri i kadetska momčad gostuju kod Dinama

Rado se prisjetimo prošloga vikenda koji je bio zanimljiv i vrlo uspješan za naše glavne Bijelo-plave koji su u derbiju na Poljudu svladali Hajduk. Sada nešto mlađa momčad Osijeka također ima težak zadatak protiv Bijelih. Naime, osječki juniori u subotu će na ŠRC Ante Gotovina (Bikara) s početkom u 13 sati ugostiti Hajduk u 22. kolu HNL-a za mladež. Naši nogometaši s trenerom Ronaldom Grnjom trenutno su na petome mjestu s 35 bodova, dok su Splićani na samome vrhu ljestvice uz osvojenih čak 58 bodova. Bez obzira na kvalitetu mladih igrača Hajduka, nadamo se kako će nam juniori biti jednako uspješni kao i prva momčad.

Dvostruko iskušenje na Maksimiru

Pioniri i kadeti putuju u Zagreb gdje će u nedjelju imati zasigurno teške i neizvjesne okršaje s Dinamom. Osječki pioniri, kao momčad koja je prva u ovoj konkurenciji s 53 osvojena boda i gol-razlikom +55, papirnati su favoriti u nadolazećom derbiju, no njihovi vršnjaci iz redova Modrih su također vrlo dobri. Stoga za Žitnjakove učenike ne može biti ni najmanjeg opuštanja. Kada je riječ o kadetima, Dinamo je lider u odnosu na sve ostale, pa i Bekavčevu momčad koja ima 40 bodova i treća je na ljestvici čeka težak posao. Dečkima u obje utakmice želimo sreću i što bolji rezultat!