U borbi za finale Kupa Hrvatske naši će mladi nogometaši igrati s najvećim rivalom i za naslov državnog prvaka.

I dalje su furiozni pioniri našeg prvoligaša koji od početka sezone ne znaju za poraz. Odličan rezultatski niz nastavili su i potvrdili i protiv zagrebačke Lokomotive u četvrtfinalu Kupa Hrvatske. Igralo se na terenu s umjetnom travom stadiona u Gradskom vrtu, a učenici trenera Mateja Žitnjaka slavili su s 5:1. Dvostruki strijelac bio je David Skukan, dok su po jedan pogodak postigli Matej Perić, Dominik Babić i Filip Živković. U polufinalu će Osijek igrati protiv najvećeg rivala, splitskog Hajduka i to na domaćem terenu, 12. svibnja. Tjedan dana ranije svoje će polufinalne dvoboje odigrati naši kadeti i juniori, a protivnici će im biti Hajduk na Poljudu i Gorica u Velikoj Gorici.