Ponovno vas očekuje zanimljiv sadržaj u još jednoj epizodi popularne emisije na našem YouTube kanalu.

Vrijeme je za novi Bijelo-plavi jedanaesterac. U petoj sezoni emitiranja ovo će biti četvrta epizoda koju možete pogledati ovoga petka od 20 sati na klupskom YouTube kanalu. Kao i u svim prethodnim epizodama ponovno će biti zanimljivo, pa će i ovaj puta sadržaj zasigurno privući sve navijači Bijelo-plavih, ali i ostale ljubitelje nogometa. S trenerom Nenadom Bjelicom posjetili smo Centar za odgoj i obrazovanje Ivan Štark u Osijeku gdje se naš kormilar pobrinuo da momčad koja nas inače zastupa u Special Power League (sada se ne igra zbog epidemiološke situacije) ne ispadne iz forme.

Poklanjamo Santinijev dres

Zabavan je, svakako, intervju s dva naša Splićanina, Antom Ercegom i Josipom Vukovićem koji su se natjecali u kvizu „Pogodi tko sam“, na temu znanja o svojim suigračima i trenerima. Posebnu pozornost posvetili smo i pionirima NK Osijek jer su to svojim igrama i rezultatima svakako zaslužili. Vodeći su u državnom prvenstvu, a suvereno su izborili i polufinale Kupa Hrvatske. Bili smo na četvrtfinalnoj utakmici s Lokomotivom u Gradskom vrtu koja je završila rezultatom 5:1, a nakon dvoboja su pred našom kamerom i mikrofonom bili trener Matej Žitnjak i najbolji strijelac Matej Perić. I da ne zaboravimo ono što je također vrlo bitno i za mnoge motivirajuće – ponovno dijelimo originalni i to potpisani dres našeg prvoligaša. Ovaj puta to će biti onaj s brojem 26 kojega nosi Ivan Santini.