Pioniri i kadeti na┼íeg prvoliga┼ía postigli su po ─Źetiri gola zapre┼íi─çkom Interu, bez ijednog primljenog.

Osje─Źki pioniri i kadeti odigrali su susrete 22. prvenstvenog kola protiv Intera iz Zapre┼íi─ça. U obje su kategorije na┼íe mom─Źadi porazile svoje protivnike rezultatom 4:0. Pioniri su bili prvi na terenu s umjetnom travom stadiona u Gradskom vrtu i bez problema i ovu utakmicu rije┼íili u svoju korist. U prvom poluvremenu do┼íli su u vodstvo preko Dominika Babi─ça, da bi u sadr┼żajnijem drugom dijelu postigli jo┼í tri pogotka. Na 2:0 povisio je Sven Sopi─ç, nedugo zatim zabio je Domagoj ─îavar da bi u zavr┼ínici strijelac bio i Ivan Bari─ç koji je postavio kona─Źan rezultat. Osijek je zadr┼żao vodstvo na ljestvici i dalje s dva boda prednosti u odnosu na drugoplasirani Hajduk.

Tri pogotka Sinkovi─ça

Kadeti su ostvarili jednako uvjerljivu pobjedu kao i njihovi ne┼íto mla─Ĺi klupski kolege. Svi golovi postignuti su u prvom poluvremenu, a posebno se iskazao Bruno Sinkovi─ç koji je u tri navrata zatresao suparni─Źku mre┼żu. Osim njega, me─Ĺu strijelce se upisao i Antonio Bla┼żanovi─ç. U ovoj konkurenciji Bijelo-plavi trenutno dijele tre─çe i ─Źetvrto mjesto s Lokomotivom, a ispred njih su vode─çi Dinamo i Hajduk. Susret na┼íih juniora s mom─Źadi Hrvatskog dragovoljca na ┼áNC-u Stjepan Spaji─ç u zagreba─Źkom Sigetu u 23. kolu HNL za mlade┼ż zavr┼íio je rezultatom 2:1. Osje─Źani su uspjeli prvi do─çi u vodstvo preko Luke Bran┼ítetera, ali su Crno-plavi do┼íli do preokreta i na kraju slavili. U─Źenici Ronalda Grnje nalaze se na petome mjestu s 35 bodova. Na ─Źelu je Hajduk koji je prakti─Źki ve─ç osigurao titulu prvaka.

­čÄô - Tekst napisali studenti Akademije za umjetnost i kulturu u sklopu stru─Źne prakse u nogometnom klubu Osijek.