Bijelo-plavi su u polufinalnom ogledu slavili u Velikoj Gorici s 1:0, a za trofej će igrati protiv Dinama.

Juniori našeg prvoligaša izborili su plasman u finale Kupa Hrvatske! Učenici Ronalda Grnje polufinalni su dvoboj odigrali u Velikoj Gorici gdje su tamošnje vršnjake iz HNK Gorica svladali s 1:0. Tako su Osječani opravdali ulogu favorita koju su imali uoči utakmice. Pogodak je postigao kapetan Luka Branšteter iz kaznenog udarca u 76. minuti. Osijek je igrao u sastavu: Jerolimov, Jozić (od 78. Svrzlić), T. Kuprešak, Bakula, Maganjić, Alexander, Cvijanović, Pudić, Branšteter (od 89. Stanušić), Mikolčić (od 87. Vuica) i Janušić (od 89. Stokić).

Karlovac domaćin finalnih ogleda

Naši će dečki u finalu igrati protiv Dinama koji je na Poljudu bio bolji od Hajduka s 3:1. Imajući u vidu rezultate Splićana u državnom prvenstvu za juniore, ishod ovoga dvoboja ipak je iznenađujući, budući da Bijeli u 23 kola imaju samo jedan poraz i uvjerljivo su prvi na ljestvici. Inače, završne utakmice nacionalnog Kupa u sve tri dobne kategorije trebale bi se odigrati 26. svibnja u Karlovcu.