Naši dečki u Splitu s Hajdukom igraju polufinalnu utakmicu Kupa Hrvatske.

Kadete NK Osijek u nedjelju očekuje jedna od najvažnijih utakmica ove sezone. U polufinalnom dvoboju Kupa Hrvatske, izabranici Ante Bekavca u Splitu će, protiv vršnjaka iz Hajduka, nastojati izboriti plasman u veliko finale koje će potkraj mjeseca biti upriličeno u Karlovcu. U dva dosadašnja prvenstvena ogleda svaka je momčad bila vrlo uvjerljiva na svom terenu. Prvo su Osječani slavili sa 4:1, a potom su Bijeli na Poljudu uzvratili rezultatom 5:0. Bit će zanimljivo vidjeti ishod nedjeljnog dvoboja, a našim dečkima ovom prigodom želimo puno sreće!

Juniori dočekuju Varaždince

Nakon što su naši Bijelo-plavi u seniorskom HNL-u prošle nedjelje ugostili Varaždin u Gradskom vrtu, sada će s Varaždincima igrati i juniori Osijeka. U prvenstvenoj utakmici 24. kola, koja će biti odigrana na ŠRC Ante Gotovina (Bikara), učenici Ronalda Grnje sigurno će tražiti planirane bodove, nakon što su ovoga tjedna izborili plasman u finale Kupa Hrvatske. Subotnji ogled počinje u 13,30 sati, a petoplasirani Osječani bi trebali biti barem u maloj prednosti u odnosu na suparnika koji je dvije stepenice niže. Na kraju dodajmo da ovoga vikenda neće igrati pioniri zbog sudjelovanja U-15 reprezentacije Hrvatske na „Memorijalu Vlatka Markovića“.

🎓 - Tekst napisali studenti Akademije za umjetnost i kulturu u sklopu stručne prakse u nogometnom klubu Osijek.