Za našu reprezentaciju vrlo uspješno je nastupilo i šest mladih nogometaša Osijeka.

Mlada nogometna reprezentacija Hrvatske, selekcija U.15, pobjednik je trećeg Memorijala „Vlatko Marković“ koji je održan u Zagrebu i Karlovcu. Hrvatska je u svojoj skupini ostvarila maksimalan učinak, pobjedama nad Bugarskom 3:0 (jedan pogodak našeg Dominika Babića), Sjevernom Makedonijom 7:1 (Babić je bio trostruki strijelac, a gol je postigao i Matej Perić) i Bjelorusijom 3:1 (opet je Babić zatresao suparničku mrežu).

Jan Hlapčić najbolji vratar

Najbolja u drugoj skupini bila je nacionalna vrsta Rusije s kojom su se izabranici Sergeja Milivojevića sastali u finalu na karlovačkom stadionu „Branko Čavlović-Čavlek“. O pobjedniku su odlučivali jedanaesterci, a Hrvatska je slavila s 5:3. Među onima koji su bili uspješni s bijele točke bio je i Perić), a prethodno je, tijekom igre, rezultat bio neriješen 1:1. Naš Jan Hlapčić je izabran za najboljeg vratara turnira. Osim spomenutih igrača, dres s državnim grbom u ovim su susretima nosili Sven Sopić, Luka Lukadinović i Sergej Levak.