Polufinalni ogled mladih osječkih i splitskih nogometaša u Kupu Hrvatske igra se u Gradskom vrtu od 11 sati.

Pioniri Osijeka danas (srijeda) će u Gradskom vrtu odigrati polufinalnu utakmicu Kupa Hrvatske. Na terenu s umjetnom travom od 11 sati nastojat će još jednom ove sezone biti bolji od vršnjaka iz Hajduka koji su im i jedini konkurenti u borbi za naslov prvaka Hrvatske. Naime, Osječani već duže vrijeme u ligaškom natjecanju održavaju prednost od dva boda u odnosu na Bijele, a sada će ove dvije momčadi odlučivati i o tomu tko će u borbu za pobjednički pokal nacionalnog Kupa. Učenici Mateja Žitnjaka su kompletirali redove nakon što smo imali čak šestoricu igrača u reprezentaciji U-15 i sada će svi zajedno zasigurno dati sve od sebe da bi i drugi puta u međusobnim dvobojima slavili protiv također odličnih Splićana.