Sve tri naše momčadi koje se natječu u HNL-u za mladež ovoga će vikenda igrati izvan grada na Dravi.

Nakon uzbudljivog susreta na domaćem terenu protiv Varaždina, pred našim juniorima novi je ogled, ovaj puta s Orijentom 1919 iz Rijeke. Riječani će našu momčad ugostiti u subotu na stadionu Krimeja u 25. prvenstvenom kolu. Osijek je trenutno peti s 38 bodova, dok su domaćini na trinaestome mjestu uz 20 osvojenih bodova. Vjerujemo kako će izabranici trenera Ronalda Grnje doći do nove pobjede koju svakako priželjkuju.

Favoriti i u Varaždinu

Pioniri i kadeti također nastavljaju s odigravanjem utakmica u sklopu HNL-a za mladež. Subota im donosi dvostruko gostovanje u Varaždinu. Naši su pioniri, kao lider na ljestvici s 57 bodova, zasigurno favoriti u odnosu na domaćina koji ima 30 bodova manje i trenutno je deseti. Nakon pobjede nad Hajdukom i plasmana u finale Kupa Hrvatske, učenici Mateja Žitnjaka i ovom prilikom žele potvrditi kvalitetu i nastaviti uspješan niz. Kada je o kadetima riječ, Osječani su također do sada bili značajno bolji od Varaždinaca, pa će također imati ulogu favorita. No, to uvijek treba opravdati na terenu.