Juniori do─Źekuju Rude┼í na Bikari, dok ─çe pioniri i kadeti za suparnike imati vr┼ínjake iz Cibalije.

Juniorska mom─Źad NK Osijek u subotu s po─Źetkom u 13 sati do─Źekuje vr┼ínjake Rude┼ía na ┼áRC-u Ante Gotovina (Bikara) u 25 . kolu HNL-a za mlade┼ż. To je ujedno i posljednja utakmica Bijelo-plavih u borbi za prvenstvene bodove. Osje─Źani su peti, a Zagrep─Źani osmi na ljestvici, uz devet bodova prednosti koju imaju izabranici Ronalda Grnje.

Kadeti i pioniri do─Źekuju Cibaliju

Kadete i pionire tako─Ĺer u subotu u Gradskome vrtu o─Źekuju susreti protiv vinkova─Źke Cibalije. Prvi ─çe na teren s umjetnom travom na┼íi pioniri s po─Źetkom u 10 sati. U─Źenici Mateja ┼Żitnjaka cijelo su vrijeme na prvome mjestu, trenutno sa 60 bodova, dok su im protivnici ┼íesti u poretku ove dobne kategorije. Ne sumnjamo da ─çe Osijek i nakon ove prvenstvene runde ostati na ─Źelnoj poziciji, ispred Hajduka. Kadetske mom─Źadi svoj susret zapo─Źinju u 11,45 sati, a mladi─çi koje s klupe vodi Ante Bekavac svakako su favoriti jer kao ─Źetvrtoplasirana mom─Źad do─Źekuju Vinkov─Źane koji su na 13. poziciji.

­čÄô - Tekst napisali studenti Akademije za umjetnost i kulturu u sklopu stru─Źne prakse u nogometnom klubu Osijek.