U pretposljednjem kolu HNL-a za mladež naši pioniri i kadeti gostuju kod mladih nogometaša Zagreba.

Pioniri i kadeti u nedjelju, 30. svibnja, odlaze u Zagreb odigrati pretposljednje utakmice  HNL-a za mladež. Nadolazeći ogledi za Bijelo-plave ne bi trebali biti prevelik izazov s obzirom na dosadašnji učinak i sve ligaške statistike. Naime, pioniri su u svojoj kategoriji i dalje vodeća momčad s 59 bodova, dok su mladi nogometaši Zagreba na posljednjem mjestu sa skromnih 9 bodova i sigurno kvalitetom umnogome zaostaju za Osječanima koji su ovoga tjedna osvojili i Kup Hrvatske. Kadeti su nam također među četiri najbolje ekipe i s 49 osvojenih bodova nalaze se u vodećem kvartetu, a mladi su Zagrebaši na 13. mjestu s 15 bodova. Stoga je na dvostrukom gostovanju u kampu NK Zagreb u Veslačkoj ulici realno očekivati – maksimalnih šest bodova.

🎓 - Tekst napisali studenti Akademije za umjetnost i kulturu u sklopu stručne prakse u nogometnom klubu Osijek.