Osječani nisu domaćinu dopustili ni jedan pogodak.

Pioniri i kadeti uspješno su porazili Zagreb u utakmicama 25. kola. Pioniri su pobijedili rezultatom 0:2. Prvi gol zabio je Filip Živković u 43. minuti, a u 53. minuti mrežu pogađa Dominik Babić i tim rezultatom, bez većih potencijalnih prilika za ekipe, utakmica završava. Pioniri su ovom pobjedom došli još jedan korak bliže osvajanju naslova prvaka. Treba istaknuti da je Hajduk remizirao s Lokomotivom te je prednost Bijelo-plavih sada četiri boda, a do kraja su ostale još dvije utakmice.

Kadeti odradili pretposljednje kolo 

Kadeti su utakmicu zaključili vodstvom 0:3. U prvom poluvremenu Antonio Blažanović ostvaruje prvi pogodak za Osijek u 45. minuti, a u drugom poluvremenu strijelci su Mateo Stanišić u 78. minuti i Domagoj Bukvić u 83. Pred Bijelo-plavima je još samo jedna utakmica 1. HNL za mlade i to u nedjelju, 6. lipnja.