Osječki nogometni prvoligaš odlučio je povući s posudbe svog obrambenog igrača Zorana Arsenića (20) koji je dosad igrao za Radnik iz Sesveta, a sezonu prije toga u Segesti.

Arsenić se danas priključio bijelo-plavima baš kao i napadač kadetske momčadi Josip Čikvar. Za očekivati je da će u Gradskom vrtu ostati i napadač Nikola Mandić koji je jesenas bio na posudbi u vinkovačkoj Cibaliji.

Žitnjak voditelj Škole nogometa

Dogovor s Draganom Meićem i Nogometnim klubom Belišće, dosadašnji voditelj Škole nogometa našeg prvoligaša preuzima mjesto trenera belišćanskog trećeligaša koje je ostalo upražnjeno odlaskom Tomislava Steinbrucknera u Maleziju.

Meićev odlazak u Belišće potvrda je dobrih odnosa dvaju klubova, a upražnjeno mjesto voditelja Škole u Gradskom vrtu preuzima Miroslav Žitnjak koji je tu dužnost već i obnašao. Žitnjak ujedno ostaje i trener juniorske momčadi.