Posljednje kolo igrat će se u Osijeku.

Pioniri i kadeti u nedjelju, 6. lipnja, odigrat će posljednje kolo 1. HNL za mladež protiv Rijeke. Utakmice se igraju na domaćem terenu s početkom u 10 sati (pioniri) i 11:45h (kadeti). Podsjetimo, kadeti su na četvrtom mjestu na ljestvici svoje kategorije s 15 pobjeda, 3 poraza, 7 neriješenih utakmica, gol razlikom +30 i 52 boda.

Pioniri igraju za naslov prvaka

Žitnjakovi pioniri najbolji su u svojoj kategoriji s 21 pobjedom, 3 neriješene utakmice, niti jednim porazom u sezoni, +69 gol razlikom te sa 66 bodova što je izuzetan uspjeh za Bijelo-plave. Iako je na rasporedu posljednje kolo, pioniri još moraju odigrati zaostalu utakmicu s Hajdukom, ali u slučaju pobjede protiv Rijeke Bijelo-plavi će i matematički osigurati naslov prvaka Hrvatske! 

🎓 - Tekst napisali studenti Akademije za umjetnost i kulturu u sklopu stručne prakse u nogometnom klubu Osijek.